Гарантія

Гарантія виробу становить 24 місяців з моменту продажу, за умови правильного поводження з меблями. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а у разі, якщо неможливо усунути дефект - замінимо деталь або виріб повністю.

При отриманні меблів Покупець повинен перевірити її на предмет цілісності упаковки, подряпин та інших механічних пошкоджень або дефектів (браку). 

Не є недоліком (дефектом) меблів наявність в його елементах особливостей, обумовлених стилістичної ідеєю виробника вихідних матеріалів або природним походженням вихідних матеріалів, зокрема: несуттєвих відмінностей фактури і (або) відтінків масиву дерева, і т. д.

На дерев’яних елементах меблів допускаються недоліки деревини на лицьових поверхнях: сучки, світлі, темні або інші, до 15 мм.

Гарантія не поширюється, якщо:

 1. Порушені правила та умови експлуатації меблів;
 2. Меблі пошкоджена в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження;
 3. Змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
 4. Закінчився гарантійний термін;
 5. Якщо присутні дефекти, які було повідомлено Покупцю до продажу, і за яким він отримав індивідуальну знижку. Також дефекти, через які на товар була знижена ціна.

Інструкція по експлуатації та догляду за столом-трансформером

Дякуємо Вам за покупку і щиро сподіваємося, що вона тривалий час буде приносити Вам лише задоволення. Однак, задля уникнення проблем,
що здатні затмарити радість покупки, переконливо просимо Вас прийняти до уваги цю інструкцію для споживачів і дотримуватися її рекомендацій.

Експлуатація стола-трансформера

Конструкція стола трансформера передбачає можливість плавного регулювання висоти (можна зафіксувати будь-яку висоту). Сила фіксації

регулюється (при потребі), як показано на мал. в інструкції. Теоретично така потреба може виникнути при досить тривалому терміні експлуатації, хоча не обовязково. Механізм підйому стола і розкладання стільниці працюють незалежно. Стільницю можна складати (розкладати) на будь - якій висоті стола. Щоб розкласти стіл, повернути стільницю на 90° за годинниковою

стрілкою та відкрити.

Правила зберігання, догляду та експлуатації меблів з массиву дерева

Термін, протягом якого меблі зберігають свою красу і функціональність, значно залежить від умов їх експлуатації. Дотримуючись вимог та реомендацій цієї інструкції, ви зможете завжди підтримувати в найкращому стані кожний елемент ваших меблів.

 1. Меблі з деревини чутливі до світла, вологості, тепла, холоду, перепадів температури, необхідно запобігати тривалому впливу одного чи кількох факторів, тому що вони викликають прискорене старіння лакофарбового покриття, короблення й деформацію дерев’яних деталей.
 2. Меблі повинні зберігатися та експлуатуватися в сухих, теплих приміщеннях, що мають опалення та вентиляцію, з відносною вологістю в межах 50% - 70%, та температурою повітря +16°С - +32°С. 
 3. Не допускайте тривалого потрапляння прямих сонячних променів на виріб. 
 4. Уникайте забруднення і попадання сторонніх предметів в механізми меблевої фурнітури.
 5. Меблі не повинні бути розташовані ближче 1 метру від джерел тепла, електричного освітлення і мікрохвильового випромінювання.
 6. Догляд за робочими поверхнями, повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин.