Блог

Нові фото білого столу Спайдер

Якщо Ви шукаєте білий журнально-обідній стіл, то Спайдер саме для Вас. Це дійсно універсальне рішення ідеально впишеться в будь-який інтер'є та добавить його своєї ізюминки.

Інструкція по збірці столу

Детальна інструкція по розпакуванню та збірці нашого столу. Як Ви можете побачити, стіл транспортується у надійній картонній коробці, а перед початком експлуатації необхідно правильно закріпити пружинний механіз підйому. Ця операція досить проста і з нею справить будь-хто (але для максимальної зручності рекомендуємо проводити збірку в двох).

Білий стіл трансформер з дерева - новинка

Ми розширили палітру столів Spider, в основу яких входить краса та вишуканість дуба, новим кольором. Новий білий дизайн ще більше розширює можливість підбору столу для будь-якого інтер'єру.

DendroLight – современный материал

Дендролайт – новый материал, используется для производства столешниц и панелей для изготовления мебели, годится для межкомнатных дверей лестниц и полов, строительных перегородок. DendroLight® подходит для обустройства межэтажных перекрытий, когда дом возведен из дерева, для наружных стен, даже в транспортных средствах можно сделать детали внутренней оснастки.

Выбор обеденного стола

Символом дома и единства семьи является стол, и почетному гостю предлагается место во главе стола. Дизайн и функциональные возможности этого предмета мебели разные, поэтому выбирать его сложно. Обращать внимание следует на такие характеристики:

Мебель-трансформер

Мебель-трансформер пользуется в наше время очень большой популярностью. Причина прячется в значительном расширении границ городов и рост плотности их населения. Площадь новых квартир не радует, поэтому тратить ее на